Tags

Articles recents

Voluntariat a Fundació Ared

list In: Voluntariat

Vols participar amb la Fundació Ared? Hi ha moltes coses per fer,  a més algunes aportacions de temps, són telemàtiques. pots:

1) Suport en la preparació i distribució de lots els aliments: Col·labora en la preparació i distribució dels lots d’aliments que arriben a l’entitat. La Fundació Ared té conveni amb supermercats i empreses que ens fan arribar el seu producte tant envasat com fresc. Així mateix a Ared arriben moltes persones que necessiten aquestes donacions: Participa a la selecció i distribució dels lots per a la seva distribució entre els alumnes de la nostra entitat. Unes 4h setmanals.

2) Suport en la relació amb els mitjans de comunicació: La presència d’Ared en els Mitjans de comunicació és bàsica per donar a conèixer la nostra tasca diària. Col·labora amb nosaltres per mantenir tot el material actualitzat i unificar processos, com unificar Cliping de mitjans, revisió i actualització de base de dades de Mitjans de Comunicació, suport a la creació d’el Dossier de Premsa de l’entitat. Suport a la creació del pla anual d’aparició en mitjans. Unes 2h setmanals.

3) Suport en el transport de donacions a la Fundació: Col·labora amb nosaltres en la recollida i transport de donacions d’aliments. La Fundació Ared té conveni amb supermercats i empreses que ens fan donació de molts aliments frescos. Així mateix a Ared arriben moltes persones que necessiten aquestes donacions: Participa en la recollida i transport dels lots per a la seva distribució entre els alumnes / es de la nostra entitat. Unes 4h setmanals.

4) Suport en contingut pel blog i entrevistes a alumnes: Col·labora amb nosaltres en la redacció de contingut per a la nostra nova página web. A Ared passen moltes coses cada día, podras documentar parlant amb les persones que atenem i amb l'equip tècnic per donar a concertar el nostre día a día. Perfil: (REDACTOR/ COPY). Unes 2h setmanals.

Si vols participar-hi, segueix l'enllaç i omple el formulari, digues què vols aportar. O contacta amb Alba Anglada   albaanglada@fundacioared.org o truca-la +34 93 351 38 65

Diumenge Dilluns Dimarts Dimecres Dijous Divendres Dissabte Gener Febrer Març Abril Maig Juny Juliol Agost Setembre Octubre Novembre Desembre
Consentiment de cookies